Architekt, projektując „Osiedle Toskania” pragnął, aby można było poczuć przestrzeń, żeby słońce zaglądało w każdy kąt. Udało się to, dzięki zastosowaniu ponadnormatywnej wysokości pomieszczeń i dużych przeszkleń wpuszczając ogród do wnętrza.

Kuchnia otwarta czy zamknięta ?

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom połączono kuchnię z salonem wydzielając jednak osobne pomieszczenie. Mamy otwartą przestrzeń, ale to co się dzieje w kuchni w niej pozostaje. Salon połączony z jadalnią, w którym stanie duży stół jest sercem domu. Domownicy i zaproszeni goście mogą spotykać się tutaj na wspólne posiłki. Gotowanie smacznych dań i celebrowanie ich w gronie najbliższych przenosi nas do Toskanii, gdzie jest to wspaniałą tradycją. Może wkrótce podasz Spaghetti Aglio Olio e Pepperoncino we własnym domu, dlaczego nie?

Film czy dobra książka?

Posiadając miejsce na wygodny narożnik i kino domowe możesz codziennie wybierać pomiędzy "La vita e bella", a "Wzgórza Toskanii" Ferenca Mate. Własny dom może być Twoją osobistą strefą relaksu i zabierać Cię w podróż każdego dnia. Reszta to tylko sztuka wyobraźni.

Wszystko czego Ci potrzeba.

Piękne wnętrza i wyjątkowa architektura - to wszystko jest ważne, ale codzienność często pokazuje, że funkcjonalność to najważniejsza cecha domu. Takie były też założenia projektowe i takie są domy naszego osiedla - FUNKCJONALNE. Łazienka na parterze i salon kąpielowy (z ogrzewaniem podłogowym) na piętrze, osobna pralnia, trzy pokoje, w tym sypialnia z własną garderobą, garaż z miejscem na odkurzacz centralny oraz własny ogród z drewnianym tarasem. Czy potrzeba więcej?

Bezpieczeństwo.

Dbając o najmłodszych mieszkańców przewidzieliśmy wspólne miejsce do zabawy. Pragniemy, aby dzieci w estetycznym i bezpiecznym miejscu spędzały beztroski, wolny czas. "Mini Toskania" zlokalizowana jest pomiędzy dwoma domami i jest miejscem wspólnym do którego ma dostęp każdy mieszkaniec osiedla.

 

 

PARTER

POWIERZCHNIA PARTERU: 55,94 m2

0.1 Przedpokój - 4,19 m2

0.2 Łazienka z prysznicem - 3,46 m2

0.3 Pralnia - 1,29 m2

0.4 Garaż - 16,83 m2

0.5 Korytarz - 1,15 m2

0.6 Salon z jadalnią - 20,04 m2

0.7 Kuchnia - 8,98 m2

PIĘTRO

POWIERZCHNIA PIĘTRA: 56.58 m2

1.1. Korytarz - 4,15 m2

1.2. Łazienka - 7,09 m2

1.3. Sypialnia - 13,41 m2

1.4. Sypialnia - 16,65 m2

1.5. Sypialnia - 13,59 m2

1.6. Garderoba - 1,69 m2

Tak naprawdę nie chodzi o to jak wielki jest dom, tylko ile jest w nim szczęścia !